Alüminyum Sürme Sistemleri

AKS 122 VE AKS 129

AKS 122/129 sürme sistemi, lüks ve kaliteli konut, otel sektörundeki talepler doğrultusunda tasarlanan su, ısı ve ses yalıtımını maksimum düzeye çıkartan ekonomik ve estetik bir kaldir-sür sistemidir. AKS 122/129, kanat etrafında özel EPDM fitil tasarlanarak mevcut sürmelerde kil fitil ile olusan yalıtım sorunlarını ortadan kaldırarak su, ısı ve ses yalıtmını üst düzeye çıkartmıştır. AKS 129; 150 ve 200 kg tasima kapasitesine sahip aksesuarlari sayesinde ekonomikligi ön planda tutmustur. Sistem 1,5 ile 2 mm et kalinliginda olup, yüksek Jx ve Jy degerleri ile büyük acikliklari sorunsuz geçerek mekanlarda ferah alanlar olusturarak rahat bir yasam imkani sunmaktadir.

AS 50 VE AS 82

AS Sürme yalıtımlı ve yalıtımsız olarak iki farklı tipte ürün sunulmuştur. 2 ve 3 kanallı olarak dizayn edilen seri aynı anda 2, 3 ve 4 pencere olarak açılabilmektedir. Zarif hatlara sahip serimiz turistik ve lüks otellerde, villa, rezidans, lüks restorant ve cafelerde kullanım alanı bulmakta, yer kaybını engellemekte, bulunduğu mekanın değerini artıracak bir estetiktedir. AS serisinde kullanılan tüm aksesuarlar özenle üretilmektedir. Rulman tekerlekler yapılan testler neticesinde binlerce açılıp kapanmada deforme olmayacak paslanmaz çelikten üretilmekte, yine rayları deforme olmayı engellemek için paslanmaz sacdan bükülerek yapılmaktadır. AS serisi segmentinde Türkiye’nin en geniş profil seçeneğine ve tamamlanmış aksesuarlarına sahiptir.

AS 55

2 ve 3 kanallı olarak dizayn edilen seri aynı anda 2, 3 ve 4 pencere olarak açılabilmektedir. Zarif hatlara sahip serimiz turistik ve lüks otellerde, villa, rezidans, lüks restorant ve cafelerde kullanım alanı bulmakta, yer kaybını engellemekte, bulunduğu mekanın değerini artıracak bir estetiktedir. AS serisinde kullanılan tüm aksesuarlar özenle üretilmektedir. Rulman tekerlekler yapılan testler neticesinde binlerce açılıp kapanmada deforme olmayacak paslanmaz çelikten üretilmekte, yine rayları deforme olmayı engellemek için paslanmaz sacdan bükülerek yapılmaktadır. AS serisi segmentinde Türkiye’nin en geniş profil seçeneğine ve tamamlanmış aksesuarlarına sahiptir.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir