Alüminyum Cephe Kaplama Sistemleri

KOMPOZİT PANEL

Kompozit panel 4 mm. kalınlığında hafif, dirençli, asit, alkali, soğuk ve sıcak hava koşullarına dayanıklı, ısı izolasyonu konusunda mükemmel, kolayca işlenebilir ve üretilebilir, çabuk monte edilir. Su ve kir tutmaz özelliğine sahiptir. Panelde polietilen özlü malzemeye sabit bir şekilde yapıştırılmış ve paslanmaya dayanıklı, iki adet alüminyum levha bulunmaktadır. Ön yüzeydeki alüminyum levha PVdF (fluroresin) boyalıdır. PVdF dış hava koşullarına karşı dayanıklılığı mükemmel olup dünyada çok rağbet gören boya kaplama malzemesi haline gelmiştir.

KOMPAKT LAMİNANT

Kompakt Laminant ALCAS'ın yüksek standartlarıyla ürettirilmekte ve 10 yıl garantisi ve teknik desteği ile pazara sunulmuştur. Kompakt laminant binaların dış cephesine yeni bir soluk getirmektedir. Yapılarınızı ömür boyu dış etkenlerden korurken mükemmel bir ısı ve ses izalasyonu, m2 de 8.5 kğ ağırlığı ile binalara yük getirmemesi, B1 sınıfı yangına dayanıklı olması montaj kolaylığı,geniş renk seçeneği ile kısa sürede cephe kaplama ürünleri arasında saygın bir yere sahip olmuştur. Kompakt laminant onlarca yıl solmadan binanıza getirmiş olduğu estetiği ilk günkü gibi muhafaza etmektedir.

ASB 07 H M

Hareketli güneş kırıcı tamamen özel dizayn edilerek tüm aksesuar ve motorlarıyla satışa sunulmuştur. Binaların cephesinde gerçek anlamda güneşi kırma özelliğine sahip ASB 07 H uzaktan kumandasıyla iç mekandan kontrol edilebilen, 300 mm’lik güneş kırıcı paneli, sağlam konstruksiyonu ile sessiz çalışan eşsiz bir sistemdir. teknik destek servisi eşliğinde de üretim ve montajını yapabilirsiniz

ALCOTTA

Alcotta panelleri “çift cidarlı” ve “tek cidarlı” olmak üzere iki türde üretiliyor ve çift cidarlı terracottaların deprem sertifikası bulunuyor. Su emme, genleşme, donma dayanımı konularında ISO 10545 standartlarına uygundur. Alcotta paneller ve yapı cephelerine ankrajlarla tespit edilen taşıyıcı profiller, özel olarak imal edilmiş panel tutucuları ile asılıyor. Düşey derzlere gerektiğinde fuga profili yerleştirilerek cephe bütünlüğü sağlanıyor. Yatayda paneller arasında oluşan derz boşlukları cephenin arkasında doğal havalandırmaya olanak sağlıyor. Duvar ile paneller arasında oluşan boşluğa ısı yalıtım malzemesi konulabiliyor. Alcotta panellere montajdan sonra herhangi bir ek işlem yapılmıyor.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir